Gaziantep Papatya Pamuk’a Birincilik Ödülü!
‘Anadolu Markaları’ ödüllerinin sahipleri belli oldu. ‘Küçük İşletmeler’de birinciliği Gaziantep’ten Papatya Pamuk aldı. Papatya Pamuk Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ömer Faruk Can, “Papatya Pamuk markasını global marka haline getirmeye devam edeceğiz” dedi.

İSTANBUL (İHA) – ‘Anadolu Markaları’ ödüllerinin sahipleri belli oldu. ‘Küçük İşletmeler’de birinciliği Gaziantep’ten Papatya Pamuk aldı. Papatya Pamuk Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ömer Faruk Can, “Papatya Pamuk markasını global marka haline getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Capital ve Ekonomist dergileri işbirliği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2013 Yarışması’nın ödül töreni Conrad İstanbul’da yapıldı. Anadolu markalarının ödüllendirildiği törende Türkiye Finans Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş, Gaziantep Papatya Pamuk Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ömer Faruk Can ve iş dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi.

İş dünyası ve Anadolu ekonomisinin önemli isimlerini bir araya getiren ödül töreninde toplamda 200′e yakın başvuru arasından Küçük İşletmelerde birinciliği Gaziantep’ten Papatya Pamuk aldı.

Bu yıl yedincisi düzenlenen Anadolu Markalarının final ödül törenine katılan Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ömer Faruk Can, “Bu ödülü tüm çalışan arkadaşlarım adına alıyorum. Umarım gelecek sene büyük işletme olarak ödül alırız. 34 yıldır müşterilere aynı standartlarda artan bir kaliteyle hizmet veren firmanın bu ödülü alması bizi çok mutlu etti. Demek ki marka olma adında attığımız adımlarda doğru yolda ilerlemekteyiz. Bunu da bugün tasdik ettik. İnşallah bu şekilde devam eder ve yeni ödül törenlerinde karşılaşmaya devam ederiz. Önümüzdeki süreçte müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünleri ürün gamımıza eklemek. Aynı kaliteyi, standartları her zaman korumak suretiyle müşterilerimizle 34 yıldır sürdürdüğümüz gönül ilişkisine dayalı ticaretimizi pekiştirerek gerek yurt içinde gerek yurt dışında Papatya Pamuk markasını global marka haline getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk, Anadolu Markaları Yarışmasına geçtiğimiz yıldan beri destek verdiklerini ve Türkiye’nin dört bir yanından markalaşma öykülerini paylaşan şirketlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

1.Organize Sanayi Bölgesi 12 Nolu Cadde No:2 BAŞPINAR/GAZİANTEP TEL : 0 342 337 12 65 – 66 FAX: 0.342 337 12 67