Hakkımızda

1979 yıılında Gaziantep‘de kurulan Papatya Pamuk, Hidrofil Pamuk üretiminde kişisel hijyen ve kozmetik alanında Türkiye’nin en köklü lider üretici ve ihracatçıları arasında bulunmakta olup 38 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ürünlerimizin Ulusal Sağlık Bakanlığı ‘nın yürüttüğü Ulusal bilgi bankasında Sağlık Bakanlığı onayı olup, Papatya Pamuk ‘un sahip olmuş olduğu CE belgesinin yanı sıra Türkiye de ilk ve tek olarak EN ISO 13485:2003 Kalite Yönetim sistemi belgesini almıştır. Avrupa farmakopisi ve Türk standartlarına uygun olarak 30 yılı aşmış olan tecrübemizi ürünlerimize kalite olarak yansıtmaktan gururlu ve mutluyuz.

PAPATYA PAMUK’un öncelikli hedefi; yüksek kalitedeki üretimi çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen yöntemlerle üreterek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin talep ettiği mamüller çeşitli marka ve ambalajlarda, Kimya mühendislerimizin kontrolleri altında hijyenik ortamda üretilmektedir.

Yurt genelindeki bayiliklerini her geçen gün arttıran, ana hedefi müşteri memnuniyeti olan, çalışma ve kalite politikasından asla vazgeçmeyen PAPATYA PAMUK siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

1.Organize Sanayi Bölgesi 12 Nolu Cadde No:2 BAŞPINAR/GAZİANTEP TEL : 0 342 337 12 65 – 66 FAX: 0.342 337 12 67